Bioderma Sebium Pore Refiner İle Gözenek Sorunlarına Son

Bioderma Sebium Pore RefinerGeçmişten günümüze değişen çevre şartları ile birlikte birçok sorun gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Çevre koşullarının her geçen gün kötüleşmesi insanlar üzerinde kötü bir etki bırakmaya başlamıştır. Sorun sadece güneş ışınlarının zararlı etkisi ya da zararlı kimyasalların hayatımızın her yerine girerek insanlar üzerinde kötü değişimlere neden olması değildir. Artan iş gücüyle birlikte insanların tahammülsüzlük sınırının düşmesi, bulundukları ortamlarda üzerlerine yüklenen görevlerin etkisiyle stres ve sinir katsayılarının artmaya başlaması, hem sağlık açısından hem de psikolojik açıdan birçok sorun ile karşılaşılmaya başlanmıştır. Bunun yanı sıra düzensiz beslenme de beden sağlığını ve psikolojik sorunları arttıran önemli bir konudur.

İnsanların kendilerine dikkat etmemeleri ile birlikte birçok cilt sorunu da ortaya çıkmıştır. Ciltler genel olarak çok hassas yapılardır. Bu yüzden gereken ilgi ve özen gösterilmediği takdirde olumsuz şartlar ortaya çıkmaktadır. Bunun nedeni de sadece cilt bakımı yapmamak değildir. Yapbozun parçaları gibi bir sürü sebep birbirine bağlıdır. Çevre şartlarının olumsuz olması, düzensiz beslenme ve sağlıksız yaşama, cilde gereken özenin gösterilmemesi sonucunda ortaya olumsuz sonuçlar çıkmaktadır. Cildin en büyük düşmanlarından bir tanesi de strestir. Stres günümüz insanlarının hemen hemen hepsinde bulunmaktadır. Bunun sonucunda da istenmeyen birçok sorun gün yüzüne çıkmaya başlamaktadır. Sadece cilt sağlığı için değil, psikolojik anlamda da bedensel sağlık anlamında da birçok önemli sorunlara yol açan başlı başına bir konudur.

Bioderma Sebium Pore RefinerCilt yapısının istediğiniz güzellikte olmasıyla birçok sorun çözülebilmektedir. En önemlisi psikolojik anlamda insanın kendisine olan güveni tazelenmekte ve diğer birçok sorun için harekete geçmektedir. Cilt sorunlarını çözmek için birçok marka ortaya çıkmıştır. Birçok ürün seçeneği ile cilt yapılarına uygun doğru ürünü ortaya atma girişiminde bulunmuşlardır. Fakat bu markalardan bazıları başarıya kavuşmuştur. Dünyanın sayılı markalarından bir tanesi olan Bioderma, rakiplerine gün geçtikçe fark atmaya devam etmektedir. 20 yıllık bir geçmişe sahip olan Bioderma markası Fransa asıllı bir markadır. Doğru çözümleri ve inovasyonları ile birçok soruna için çözüm niteliği taşımaktadır. Markanın amacı sadece güzellik katmak değildir. Güzelleştirirken sağlıklı bir cilde de sahip olmaktır.

Çoğu tüketicinin cilt sorunlarından bir tanesi cilt parlamalarıdır. Genellikle yağlı ciltlerin karşılaştığı büyük sorunlardan bir tanesidir. Cilt parlamalarının bir nedeni de geniş gözeneklerdir. Gözenekli ciltler, çevre koşullarının ve beslenme bozukluğunun bir sonucudur. Bu sorunu ortadan kaldırmak için bioderma sebium pore refiner genellikle tercih edilen ürünler arasındadır. Biorderma markasının ürün hazırlarken hitap etmeyi hedeflediği genellikle hassas ciltlerdir. Bioderma sebium pore refiner hassas ciltleri esas alarak hazırlanmış bir üründür. Fakat her cilt yapısı için uygundur. Hassas ciltleri tedavi ederek normal cilt yapısına ulaşması hedeflenmiştir.

Agarik asit ile gözeneklerin sıkılaştırılmasına yardımcı olur. Bioderma Sebium Pore Refiner bileşimindeki fluidactiv sayesinde ciltteki sebum kalitesinin yükseltilmesini sağlar. Formülünde bulunan salisilik asit ile keratolitik bakım sunarken, içerdiği matlaştırıcı pudra ile ciltteki parlamaların önlenmesine destek olur. Parlamalara engel olduğu için makyaj öncesi pudra olarak da kullanılabilmektedir. İçerisinde parfüm bulunur. Fakat bu parfüm cilde zarar vermez ve zararlı kimyasalları bünyesinde barındırmaz. Bu yüzden de hoş bir kokuya sahiptir. Alerjik etkilere neden olmaz. Sağlıklı bir görünüme ve güzelliğe neden olur. Hem tedavi edici hem de estetik güzellik sağlamaya yöneliktir. Uzun vadede ve düzenli kullanım sonucunda mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Sağlıklı bir yaşam için ideal bir ürün niteliği taşımaktadır. 


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Psikoloji Psikoloji hakkında kapsamlı bilgilere bu sayfalara ulaşabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/Bioderma-Sebium-Pore-Refiner-Cream-30-ml.html Bioderma markasının sebium pore refiner serisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir