Bioderma Renkli Nemlendirici İle Daha Bronz Ciltler

Bioderma Renkli NemlendiriciZamanın geçmesiyle birlikte hayatımızda birçok değişiklik meydana gelmiştir. Bu değişiklerin olumlu yönleri de varken olumsuz yönleri de görülmektedir. Özellikle ozon tabakasının delinmesiyle birlikte küresel ısınma artmış, insanlar üzerinde aktif hale gelen zararlı ışılar, insanlar da çok daha fazla sağlık sorunlarının görülmesine neden olmuştur. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte zararlı ışınlar ve radyasyon ışınları insanların sağlık sorunlarını çok daha fazla etkilemişlerdir. Cilt yapılarının da bozulmasına neden olan çevresel faktörler, insanların hayatlarında karşılaştıkları olumsuzluklarla birleşerek daha büyük sıkıntılara yol açmaya başlamışlardır. Günlük hayatın vazgeçilmezi olan sinir ve stres son zamanlarda daha da aktifleşerek insanların hem sağlıklarını hem de psikolojilerini daha fazla etkilemeye başlamışlardır.

İnsanların düzensiz ve dengesiz beslenmeleri, düzensiz yaşamaları da sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu sorunların giderilmesi için uzmanlar bir dizi araştırma yapmış ve yaşam şartlarını daha olumlu hale getirmeye çalışmışlardır. Özellikle artan çevre kirliliği sorunlarına çözüm arayışı içerisinde olan uzmanlar, insanlardan gelen desteklerle de bir şeyleri halletmeye çalışmaktadırlar. Bu konuda gelişen bilim ve teknolojinin yardımı yadsınamayacak kadar büyüktür. Özellikle güneşin zararlı ışınlarından korunmak için birçok ürün tasarlamışlardır. Bu gelişmelerin sonucunda sağlık sorunları bir nebze de olsa giderilmeye başlanmıştır. Zararlı ışınlar özellikle cildimizde daha aktif rol almaktadır. Cildin bozulmasına neden olan bu ışınlar deri kanseri gibi birçok ciddi cilt rahatsızlığını da beraberinde getirmektedir.

Bioderma Renkli Nemlendirici20 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Bioderma markası uzman kadrosu ile sağlık sorunlarının giderilmesi konusunda köklü araştırmalar yapmış ve büyük gelişmelere imza atmıştır. Özellikle son yıllarda çıkardığı ürünler ile insanların sağlıklarını tehlikeye atan çevre faktörlerinin etkilerini azaltmış, insanların ciltlerini saran bir nevi kalkan görevi gören ürünler tasarlamışlardır. Fransa asıllı olan Bioderma markası kısa zamanda adını tüm dünyaya duyurmuştur. Tüm dünya da ve ülkemizde sayılı ve güvenilebilir markaların içerisinde ilk sıralara gelen Bİoderma markası kurulduğu ilk günden bu güne vizyonunu değiştirmemiş daha da genişletmiştir. Özellikle kalitesinden de hiçbir zaman ödün vermeyen Bİoderma markası her zaman gelişimi hedeflemiştir.

Her alanda uzmanlaşmayı hedefleyen Bioderma markası bu amacına uygun tasarımlar yapmaktadır. Sadece bakımı ve güzelleştirmeyi hedef almamış, tedavi etmeyi de amaçları içerisine almıştır. Güneşin Zaralı ışınlarından korunmak için tasarladığı Bioderma renkli nemlendirici krem, hem nemlendirmekte, hem cildi korumakta hem de renk değişikliği isteyen bayanlar için uygun bir ürün olma niteliği taşımaktadır. Normal ve kuru ciltler için uygun olan bioderma renkli nemlendirici krem hemen hemen her cilt yapısına da uyum sağlamaktadır. Bioderma markasının genel bakış açısı gereği her ürünün formülü en hassas cilt yapısını baz alarak üretilmektedir. Yapısında hiçbir zararlı kimyasalın bulunmadığı ürün, ciltte alerjik reaksiyon göstermez ve tam koruma sağlar.

Suya dayanıklı olan Bioderma renkli nemlendirici, cilt yapısına uyumludur. Cilde homojen olarak dağılarak kolay emilmesini sağlar. Kullanımdan sonra cildin yağlanmasına izin vermez. Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonların ve güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesine yardımcıdır. Lekeleri ve gözenekleri ortadan kaldırarak temiz ve ferah bir cilt sunar. Bioderma markasının genel özelliklerini de bulunduran bu ürün insanları öz güvenlerinin de artmasına yardımcı olur. Cilt tonunu da eşitleyerek cildinizin istediğiniz gibi korunmasını sağlamaktadır. Sadece yaz aylarının yanı sıra diğer aylarda da güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza yardımcı olmaktadır. Parfümsüz formüllerin de bulunduğu Bioderma ürünleri içerisindeki maddelerden kaynaklı kendine has esanslı bir kokuya da sahiptir.


Kaynakça:

http://www.bioderma.com/tr/nc/urunler/what-s-new/product/associated/1055.html Bioderma resmi internet sayfasından renkli nemlendiriciler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/bioderma.htm Bioderma serisinin renkli nemlendiricileri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.