Bioderma ile Doğal Bakım

BiodermaBioderma cilt bakımında çığır açan ürünleriyle sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Bioderma ürünleri cildin doğal dengesine uyumlu çalışır. Dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen marka olan Bioderma hassas ciltlere özel serisi ile etkili sonuçlar alınmasına yardımcı olur. Bioderma sensibio serisi hassas cilt bakımı için geliştirilmiş, hassas cilt problemlerini ortadan kaldıran, kaşıntı ve kızarıklık şikayetlerini gideren ürünlerden oluşmaktadır. Bioderma markası, cilt bakımı konusunda içerik ve işlevsellik bakımından harika ürünler geliştirmiştir. Bu ürünler arasında yer alan güneş bakım kremleri, cildi güneşin olumsuz etkilerinden korur, güneş lekelerinin oluşmasına, cildin kurumasına engel olur. Cilt bakımında bayanlar tarafından en çok tercih edilen ürünler sunan Bioderma, profesyonel ürünler geliştirmiştir.

Bioderma markasının merkezi Fransa’dadır. Lyon kendinde hizmet vermeye devam eden marka dermatolojik laboratuarlarda ürünlerin etkinliğini kanıtlamıştır. Markanın CHU ve INSERM kurumlarıyla bağlantısı vardır. Bu çerçevede çalışan ve ürünlerinin dermatologlar tarafından reçetelendiği ender markalardan biridir. Fransız dermatologlarınca en çok tavsiye edilen marka olan Bioderma, 60 ve daha fazla ülkede satışa sunulmuştur. Son yılların en çok sevilen ve kullanılan markası olan Bioderma misyonu eğitim, güvenlik, memnuniyet, uzmanlık gibi terimler üzerine kurulmuştur. Bioderma markası bu sürekli yenilik ve gelişime önem vermektedir. Bilim adamlarından ve uzmanlardan oluşan ekibiyle ürünlerine yön veren marka, uzman kuruluşlarlar da iş ortaklığı yapmaktadır. Bioderma deterjansız şampuan, temizleme suyu ve bio aktif güneş filtreleri gibi yenilikleri sunmuştur. Ürün kataloğu geniş bir yelpazeye sahip, cilde özel bakım sunan ürünleriyle yağlı, hassas, kuru ciltlere özel ürünler geliştirmiş, bebek bakım ürünleri, alerjiye yatkın ürünler ve saç bakımı konusunda da profesyonel ürünler sunmaktadır. Bioderma ürünleri arasındaki kuru ciltlere özel bakım serisi olan hydrabio, yüksek nem sunan ve karma ciltlerinde kullanımına uygundur. Kuru ve alerjiye yatkın cilt en sık rastlanan cilt tipidir. Bu ciltlere özel Bioderma atoderm serisi, cilt yağının ve neminin dengelenerek, daha sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Bu seri içinde bulunan aktif maddeler cilt lipit ürerimi seviyesini dengeleyerek, cilt bariyerlerinin onarılmasına yardımcı olur. Bir diğer sık görülen cilt tipi yağlı ciltlerdir. Ortalama iki kişiden birinde görülen yağlı cilt, bu bakımı da akneli cilt problemleri, siyah nokta ve kist oluşumunu engeller. Bu seri yağlı cilt kalitesinin artmasına, fazla yağın ciltten atılmasına yardımcı olur. Saç ve saç derisi bakımı noktasında da uzman ürünler sunan Bioderma, sizi güzel saçlarla buluşturacak tek markadır. Saç derisi ne kadar sağlıklıysa saçlar da o denli iyi ve güzel görünür.

Bioderma node saç bakım serisi, kepeklenme, kaşıntı ve dökülmelere karşı oldukça yararlıdır. Üstelik bu ürün her saç derisi tipi için kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Yetişkinler kadar bebeklerde iyi bir cilt bakımına ihtiyaç duyar. Üstelik bu bakımın doğal olması gerekir. Savunması düşük bebek cildi için Bioderma abcderm ürünlerini kullanmalısınız. Bioderma markasının bir diğer uzman ürünleri ise güneş bakım serisidir. Bilinçsiz kullanılan ürünler güneşin cilde fazla teması, cildin kurumasına, kırışıklıkların oluşmasına, matlaşması ve lekelenmesine neden olur. Bioderma photderm serisi güneşe karşı oldukça etkilidir. Cilt bakımında titiz davranan kişilerin tercihi olan Bioderma cilt lekeleriyle savaşır. Cilt lekeleri için üstün bir bakım arıyorsanız bu bakımı Bioderma white objective serisinde bulabilirsiniz. Lekeli ve hassas ciltlere uyumlu yapısıyla günlük bakım yaparken lekeleri yok eder. Aşırı tahriş olmuş, yıpranmış ciltler içi ise Bioderma cicabio serisi bu cilt problemlerini giderir. Onarılmaya ihtiyaç duyan ciltleri derinlemesine besleyerek, bozulmuş cilt yapısını güçlendirir.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.